Modele shtepish ne shqiperi

Ofrohet per Shitje ne Durres Prane Spitalit Rajonal nje sujettes me siperfaqe Rreth 465m2, e pershtatshme par ndertimin e nje spitali APO qendre shendetesore. Prona ka dokumentacion te rregullt. Ndodhet Buze rruge dhe ka akses ne te dy krahet e rruges, Gjithashtu dhe vendparkim te bollshem. Kemi kenaqesine per Tju ofrouar par Qera Kete shtepi te Sapo ndertuar me vendodhje ne Tirane. Siperfaqa e baneses qe Jepet me qira eshte Rreth 196m2 dhe perbehet nga 3 dhoma te shtruara me Parket, 2 tualete, 2 ballkone, 1 Soggiorno, 1 kuzhine te re te kompletuar , 2 koridore. Ne banese Jane instaluar Gjithashtu Linja Telefonike si dhe Interneti. Behet fjale par Katin e pare te nje shtepie 2-kateshe. Ofrohet Hyrje e vecante qe ska lidhje me Katin perdhe dhe MBI Katin e Dyte ka nje tarace Rreth 210m2. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 280 Meter katror dhe eshte e ndertuar MBI nje Truall me Siperfaqe 400 mètre katror. AJO ndodhet ne nje Kompleks Rezidencial Vilash, ne nje nga Zonat me te Qeta dhe me te preferuara te Tiranes. Por, ne ndryshim nga Vilat e Tjera te kompleksit, Kjo vile ka porte Hyrje-Dalje me vete. Ne Katin e pare te viles, ka nje sallon te Madh ndenje me oxhak, ambjentin e ngrenjes, kuzhinen me dritare per drite dhe ajrim, nje banjo dhe Veranden. Kati i Dyte i viles, ka ne perberjen e TIJ 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkone.

Ofrohet per shitje truall me siperfaqe 348m2, MBI te cilin ekziston nje shtepi banimi me siperfaqe Kati perdhe 55, 8m2, e ndertuar ne vitin 1961 dhe e rinovuar ne vite si Edhe e pajisur me Dokumenta te rregullt hipotekor. Shtepia ndodhet ne: Rruga Myslym alla Nr. 19 (ISH Rruga Niko Avrami 103), dhe perreth ketij trualli ndodhen dhe shtepi te Tjera Private PA Konflikte pronesie ndermjet pneu. Je pozicionuar ne nje nga pjeset moi te preferuara te Bllokut KY Apart… Kerkohet nje djale ose vajze per ndarje qeraje te nje AP. 2 + 1, 70 m2, vendparkim, i mobiluar, Gjendja: e mire, 3000 Lek kapar per pronarin (par personne) Shitet shtepi afer detit ne Golem, ne nje zone residenciale e mbyllu… 20.02.2019 (13:41): Shitet | Apartament 2 + 1, 60m2, 52000 euro, e arreduar dhe me hipoteke Tek Ali demi! i organizuar ne: 1 sallon i bollshem, 2 Dhome gjumi, 1 tualet. Zona ku ndodhet Apartamenti eshte e CETQ dhe shume familjare.

Un… Lexo detajet.. Vila ndodhet ne nje nga Zonat e njohura per qetesine dhe sigurine e lArte, ne Rrugen „3 Vellezerit Kondi”, Fare Prane Parkut Kombetar te Tiranes dhe larg zhurmes dhe pluhurit.